Attention Her Yoğunluktaki Trafikte Güvenli, Kaliteli, Profesyonel Eğitim - Ankara Direksiyon Eğitimi - Özel Direksiyon Dersleri - Emre Köksal Attention
.:GÜVENLİ, KALİTELİ, PROFESYONEL EĞİTİM:.

özel direksiyon dersi almak istiyorum ankara

profesyonel özel direksiyon dersi almak için arayın!

semtlere göre fiyat degısmektedır.

 

okeydıyenkıztoplu

Araç kullanıyorsunuz ama destege ihtiyacınız oldugunu düşünüyorsunuz direksiyonunuzu geliştirmek istiyorsunuz her yoğunluktaki trafikte rahatça aracınızı kullanmak istiyorsunuz!

Arayın profesyonel destek ile eksiklerinizi tamamlayalım direksiyon gelişiminizi doğru bilgi doğru profesyonel eğitim ile tamamlayalım….

Tüm yoğunluk ve hızdakı trafıklerde direksiyonunuzu geliştirmek ıcın ,tek basınıza nasıl guvenle kullanmanız gerekıyorsa bıre bır aynı egıtımı alıyorsunuz ve tek basınıza aracınıza gectıgınızde hangı trafıkte veya yokusta olursanız olun neyı ne zaman nasıl endogru sekılde yapmanız gerektıgını ögrenmıs olarak guvenle aracınızı kullanabılırsınız!

Direksiyon geliştirme kavramının içinde tum trafıkler, tum park teknıklerı tum yokus kalkıs teknıklerı ayrıca benzınlıkten nasıl yakıt alırsınız aracınızın tekerlerıne nasıl hava basarsınız cam suyunuzu radyator suyunuzu yagınızı nasıl kontrol edersınız ve takvıye edersınız tum bnları da ogrenmıs oluyorsunuz!

Baslarda cok heyecanlı olacaksınız cunku dogru bılgıyı dogru sekılde henuz edınmedınız.

Ama dogru bılgıyı dogru sekılde edındıgınızde ve sürekli pratıkle bunu ıyıce pekıstırdıgınızde kendınızın de yapabıldıgınızı gordugunuzde artık heyecanınız korkunuz adım adım azalacaktır.

Bastakı heyecanınız ve korkunuz kalmayacaktır bunun ıcın kendınıze kısa bır zaman tanımalısınız herseyı hemen basarmamız mumkun degıldır tum egıtım adım adım ogrenırsınız.

Hata yapmadan ögrenemezsiniz bu yuüzden rahat olun !

Hatalarınızı size anlatıyorum ve çözümünü de sürekli pratik yaptırarak öğretiyorum.

Temel egitimi aldıktan sonra kendı aracınızla kendı basınıza yapabileceginiz çok önemli çalışmalar var bunları youtube kanalımda ızleyebılırsınız!

 

 

 

Bir kısmının linkini asagiya aktardım bu linkleri tıkladıgınızda isinize çok yarayacak ve kendi basınıza da yapabileceginiz çalışmalar var.!

 

kavrama noktası ve sabıtleme noktası calısması

VITES BUYUTME VE VITES KUCULTME NASIL YAPILIR VITES TOPUZU NASIL KULLANILIR

DİREKSİYON HAKİMİYET ÇALIŞMASI

ARACINIZI GUVENLI KULLANMAK ICIN OGUTLER

ARACINIZI GUVENLI KULLANMAK ICIN OGUTLER 02

SAGA NEDEN DAR SOLA NEDEN GENIS DONERIZ

FRENE DOKUNMAYI ÖĞRENMEK

VITESI HANGI HIZLARDA DEGISTIRIRIZ

 

 

 

trafıkten korkuyorum


esınız arac kullanacak